رادیاتورهای پنلی فولادی لورچ

رادیاتورهای پنلی فولادی لورچ

رادیاتور پنلی لورچ

شرکت لورچ با سابقه ای درخشان به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان لوازم خانگی و تاسیسات سرمایشی و گرمایشی کشور با نام تجاری لورچ می باشد.

این شرکت در سال ۱۳۵۷ با سرمایه بخش خصوصی و با هدف کارآفرینی و اشتغال زایی تاسیس شده . این شرکت تا کنون در زمینه تولید محصولاتی مانند آبگرمکن های دیواری و مخزنی، کولر آبی، بخاری، پکیج شوفاژ دیواری و رادیاتور پنلی فعالیت نموده است.

شرکت لورچ اولین شرکت ایرانی است که به پیشرفته ترین خط تمام اتوماتیک تولید رادیاتور فولادی پانلی از کشور ایتالیا مجهز شده است.

جنس رادیاتور پنلی :

رادیاتورهای پنلی اصولا از جنس فولاد می باشند که رادیاتور پنلی لورچ نیز از این قاعده مستثنی نیست. در زیر به مزایا و معایب این نوع رادیاتور می پردازیم.

مزایای رادیاتور پنلی نسبت به رادیاتور آلومینیومی:
 1.  در نوع آلومینیومی به علت واکنش بین مس مبدل و آلومینیوم رادیاتور، گاز هیدروژن تولید می شود که باعث می گردد رادیاتور نیاز به هواگیری داشته باشد که این مشکل در رادیاتورهای پنلی به دلیل جنسیت فولاد آنها وجود ندارد.
 2. امکان تمیز کردن آسان به دلیل نداشتن شیار های متعدد.
 3. با توجه به جنس فولاد در رادیاتورهای پنلی و عدم واکنش بین مس مبدل پکیج های دیواری و فولاد میزان جرم گیری پکیج در رادیاتور های پنلی کمتر می باشد در صورتی که در واکنش بین آلومنیوم و مس تولید پیل می شود که موجب گرفتگی مبدل پکیج می گردد.
 4. با توجه به مقاوم بودن فولاد، عمر مفید رادیاتورهای فولادی بیش از رادیاتور های آلومینیومی می باشد و ضربه باعث شکستن و لب پر شدن این نوع رادیاتور ها نمی شود.
 5. زمان از دست دادن گرما در فولاد بالاتر از آلومینیوم هست در نتیجه رادیاتور های پنلی در زمانی که از آبگرم مصرفی در پکیج دیواری استفاده می کنیم دیرتر سرد می شود.
معایب رادیاتور پنلی نسبت به رادیاتور آلومینیومی:
 1. امکان کم و زیاد کردن رادیاتور در صورتی که گرمایش کافی نباشد نیست.
 2. با توجه به ساختار رادیاتور پنلی گرما به سمت بالا هدایت می شود در صورتی که در بیشتر رادیاتور های آلومینیومی گرما به سمت جلو هدایت می شود که این باعث می گردد. در رادیاتورهای پنلی دیوار پشت رادیاتور به مرور زمان بیشتر تغییر رنگ دهد.
 3. از نظر وزنی رادیاتورهای پنلی سنگین تر از رادیاتورهای آلومینیومی می باشد.

جهت مشاهده مشخصات فنی و لیست قیمت به روز محصولات شرکت لورچ و ثبت سفارش محصول اینجا کلیک کنید.

گروه صنعتی لورچ بعد از موفقیت در بازار پکیج دیواری تصمیم برای تولید رادیاتور را داشت که در سال ۱۳۹۳ موفق به ایجاد خط تولید این محصول شد. در سایت شرکت لورچ می توانید کاتالوگ محصولات این شرکت را ملاحظه فرمایید.

تاریخچه شرکت صنعتی لورچ

این شرکت در کنار کارخانه عظیم خود قسمت بزرگی را به این کار اختصاص داد و طی قراردادی با شرکت LEAS خط تمام اتوماتیک را از ایتالیا وارد کردند.

این خط توسط مهندسین ایتالیایی که از طرف شرکت LEAS به ایران فرستاده شده بودند اسمبل شد و در مهرماه ۱۳۹۳ افتتاح گردید.
خط تولید تمام اتوماتیک رادیاتورهای پنلی لورچ ظرفیت تولید در سه شیفت را دارد علاوه بر آن خط جوش تمام اتوماتیک شامل نقطه جوش، درز جوش و جوش اتصالات خروجی و ورودی در این خط راه اندازی شده است.

تست اتوماتیک با فشار ۱۳ بار همراه با مواد ضد خوردگی و زنگ زدگی در این خط بر روی تمامی رادیاتورها به صورت تک به تک انجام می گردد. این خط تولید پیشرفته قابلیت تولید رادیاتور با سه پنل و سه کنوکتور تا حداکثر ۳ متر طول را دارد.

شرکت لورچ برای رادیاتورهای پنلی خود از تکنولوژِی خط رنگ Ral9016 استفاده کرده است، این خط رنگ دارای حوضچه های رنگ می باشد که مانند خودرو رادیاتور ها بعد از گذر از حوضچه رنگ داخل کوره رنگ آن پخته می شود که این باعث دوام بیشتر آن می شود

به دلیل اینکه پوشش نهایی رنگ توسط رباط انجام می گیرد رادیاتورهای پنلی لورچ دارای براقیت ۹۵ % می باشند.

مزایای اختصاصی رادیاتور پنلی لورچ:
 • نصب آسان با لوازم نصب بر روی دیوار در کارتن محصول
 • بسته بندی محکم و مقاوم
 • رنگ با دوام و فوق العاده
 •  استفاده از ورق های ۲۵/۱ میلیمتری مطابق با استاندارد EN10130
 • ۱۲ سال گارانتی تعویض

جهت اطلاع از به روزترین قیمت و از اطلاعات فنی جهت انتخاب بهترین رادیاتور پنلی لورچ و یا رادیاتور آلمینیومی با کارشناسان تاسیسات تجهیز در ارتباط باشید.

دیدگاه‌ها ۲

*
*

   admin پاسخ

   باید کنترل شود.

مشــــاوره رایــــــــگان