نکات مهم در انتخاب پکیج

نکات مهم در انتخاب پکیج

نکات مهم در انتخاب پکیج


در انتخاب پکیج به موارد زیر توجه کنید :

 

❇️. پکیج را از شرکتی خریداری کنید که دارای اعتبار و حسن شهرت بوده و توان خدمات پس از فروش حرفه ای را داشته باشد. همچنین کارخانه سازنده پکیج توان پشتیبانی بلند مدت از قطعات پکیج های تولیدی خود را داشته باشد.بهترین پکیج های خارجی موجود در ایران مربوط به شرکت های ایتالیایی می باشد لکن امروز برخی از شرکت های داخلی توانمندی قابل قبولی برای ساخت پکیج پیدا کرده اند.

❇️.چنانچه به آبگرم فراوان نیاز دارید ( برای بیش از یک حمام ) بهتر است از پکیج های مخزن دار یا پكیج با قدرت حرارتی بالاتر از ۳۱ كیلووات استفاده كنید.

❇️. چنانچه ظرفیت حرارتی زیادی از پکیج انتظار دارید ( معمولا برای آپارتمان های با بیش از ۳۰۰متر مربع ) بهتر است از پکیج های زمینی استفاده کنید.

❇️. در هر صورت اولویت در انتخاب پکیج های دیواری می باشد چرا که بسیار کم مصرف تر و دارای عمر طولانی تری نسبت به پکیج های زمینی و پکیج های مخزن دار هستند.

❇️. برای ایمنی از گازهای سمی احتراق، بهتر است از پکیج های فن دار بویژه با دودکش دو جداره استفاده شود. لکن چنانچه به هر دلیل امکان استفاده از انواع پکیج های فن دار نبود، می بایست پکیج مجهز به سنسور حرارتی دودکش باشد. این سنسور با دریافت علایم حرارتی دودکش ، انسداد و گرفتگی دودکش را آشکار کرده و خاموش می شود.

❇️. برای آب های با سختی بالا بهتر است از انواع پکیج با دو مبدل مجزا بویژه از نوع صفحه ای استفاده نمود. لذا برای شهرهایی نظیر قم ، اراک ، یزد و … پکیج های دو مبدله از نوع مبدل صفحه ای عملکرد بهتری دارد.

❇️. در انتخاب پکیج دقت شود تا پکیج دارای سیستم عیب یاب اتوماتیک با کد باشد. حسن این قابلیت در عیب یابی سریع حتی توسط مالک آپارتمان و کاربر معمولی می باشد. در واقع پکیجی که دارای عیب یاب مجهز به سنسورهای کنترل عملکرد باشد، خطاهای عملکرد را بصورت کدهای مشخص در مانیتور پکیج نمایش می دهد و کاربر یا سرویس کار با مراجعه به دفترچه راهنمای پکیج متوجه نوع عیب می گردد .

⚠️راهنمایی مهم :⚠️
بهتر است قبل از پکیج ( آب شهری ورودی به پکیج ) یک سختی گیر مناسب نصب شود.

دیدگاه‌ها ۰

*
*

مشــــاوره رایــــــــگان