شرایط پرداخت

[box_title font_size=”15″]گارانتی[/box_title]

پشتیبانی خدمات و گارانتی محصولات موجود در وب سایت تاسیسات تجهیز به عهده شرکت های وارد کننده ، تولید کننده و یا گارانتی کننده معتبر است و هیچ گونه محصول قاچاق، غیر شرکتی و کار کرده در این سایت فروشگاهی درج نخواهد شد.
همچنین محصولات تولیدی شرکت تاسیسات تجهیز بسته به نوع محصول دارای خدمات، گارانتی و پشتیبانی متفاوتی می باشند.
قابل ذکر است با توجه به امکان آسیب دیدن برخی تجهیزات الکتریکی مانند الکتروپمپ ها، الکتروموتورها، تجهیزات کنترلی و… این تجهیزات در زمان نصب و راه اندازی، شامل گارانتی نبوده و یا گاراتی محدود خواهند داشت. لذا در زمان خرید به این موضوع توجه لازم را داشته باشید.

[box_title font_size=”15″]پرداخت[/box_title]

قبل از هرگونه پرداخت وجه و سفارش تجهیزات از موجودی محصول و یا زمان ساخت و تحویل آن اطمینان حاصل نمایید.

پرداخت حضوری:

جهت حفظ آسودگی خاطر مشتریان، پرداخت حضوری قبل از تحویل کالا در محل شرکت تاسیسات تجهیز امکان پذیر می باشد.

پرداخت غیر حضوری:

با توجه فواصل مکانی و یا مشغله کاری برخی از مشتریان ، امکان پرداخت غیر حضوری مبلغ کالا به شماره حساب های ارائه شده ، میسر می باشد. این پرداخت پس از حصول اطمینان از موجودی کالا و زمان تحویل از طریق همراه بانک، اینترنت بانک، عابر بانک، و یا انتقال وجه توسط شعب بانک مقدور می باشد.

پرداخت در محل:

فروشگاه تاسیسات تجهیز این امکان را برای مشتریان ساکن تهران فراهم ساخته که اجناس با ارزش کمتر از ۵/۰۰۰/۰۰۰ ریال را بصورت پرداخت در محل پس از تحویل کالا، خریداری نمایند.

مشخصات حساب های بانکی جهت واریز وجه:

[box_title font_size=”15″]نحوه تحویل[/box_title]

ارسال و تحویل کالا در تاسیسات تجهیز بدون هیچ محدودیتی( بارهای ترافیکی- ارسال به کلیه نقاط کشور- ارسال به خارج از کشور) انجام میگیرد.
کالا های زیر ۵۰ کیلوگرم که امکان حمل توسط موتور سیکلت را دارند بوسیله پیک موتوری ارسال و تحویل می گردد( در سطح شهر تهران).
کالاهای بالای ۵۰ کیلوگرم تا وزن ۲ تن با حجم متعارف توسط وانت بار حمل و تحویل داده می شوند.
کالاهای بالای ۲ تن وزن یا با حجم وتعداد بالا بوسیله کامیون حمل و تحویل داده خواهند شد.
ارسال اقلام به شهرستان ها و مراکز دیگر استانها از طرق پست و باربری یا وسایل نقلیه دیگر با نظر مشتریان امکان پذیر خواهد بود.
هزینه ارسال کلیه اقلام به عهده مشتریان محترم می باشد.

[box_title font_size=”15″]بانک پاسارگارد[/box_title]

شماره حساب : ———————
شماره کارت بانکی : ——————-
شماره شبا : ————————–
بنام —————-

[box_title font_size=”15″]بانک ملت[/box_title]

شماره حساب : ———————
شماره کارت بانکی : ——————-
شماره شبا : ————————–
بنام —————-

[box_title font_size=”15″]بانک صادرات[/box_title]

شماره حساب : ———————
شماره کارت بانکی : ——————-
شماره شبا : ————————–
بنام —————-

[box_title font_size=”15″]بانک اقتصاد نوین[/box_title]

شماره حساب : ———————
شماره کارت بانکی : ——————-
شماره شبا : ————————–
بنام —————-

[box_title font_size=”15″]بازگشت وجه[/box_title]

بازگشت وجه کالاهای خریداری شده از تاسیسات تجهیز به دلیل حفظ رضایت مشتری طبق اصول اخلاقی و با رعایت شرایط زیر امکان پذیر است:
مشتریانی که از خرید خود منصرف شده اند : باز پرداخت وجه کالا های خریداری شده قبل از خارج شدن کالا از انبار شرکتتاسیسات تجهیز ،قبل از سفارش ساخت و یا خروج از انبار شرکت های وارد کننده امکان پذیر خواهد بود. در غیر این صورت مسئولیت به عهده خریدار محترم می باشد.
کالا های آسیب دیده در حین حمل : تمام کالا های ارسالی توسط پیک و یا باربری های همکار شرکت تاسیسات تجهیز دارای بیمه نامه و تضمین سلامت می باشند لذا در صورت بروز هر گونه آسیب در حین حمل ، خسارات بر عهده شرکت باربری بوده و از مشتریان تقاضا می شود تا کالا ها را در زمان تحویل بررسی و سپس تحویل گرفته و در صورت بروز هرگونه ایراد و آسیب در اجناس سریعا با کارشناسان تاسیسات تجهیز تماس و کالا را عودت نمایند.
کالاهایی که با سفارش مغایرت دارند: قبل از باز کردن و یا نصب دستگاه و تجهیزات حتما مدل و مشخصات فنی کالا را بررسی و با مدل سفارشی تطابق دهید و در صورت ناهماهنگی کالا با مورد خریداری شده مراتب را به پرسنل شرکت تاسیسات تجهیز اطلاع دهید.