درباره ما


 

درباره شرکت تاسیسات تجهیز

درباره تاسیسات تجهیز | tasisattajhiz

آیا تا کنون برای خرید محصولات گرمایشی و سرمایشی و تجهیزات تاسیسات ساختمانی با مشکلاتی نظیر عدم آشنایی با مشخصات فنی ، گارانتی ، کیفیت و خدمات پس از فروش محصولات مورد نظر خود و و این که چه محصولی برای کاربری شما مناسب است مواجه شده اید ؟…

فروشگاه اینترنتی تاسیسات تجهیز صرفا یک فروشگاه نیست بلکه شما می توانید با بهره گیری از کارشناسان فنی ما در حوزه مورد نیاز خود مشاوره رایگان دریافت کنید تا بتوانید حس خوب خرید آسان با بهترین کیفیت و کمترین قیمت را داشته باشید و در کمترین زمان ممکن تجهیزات مورد نیاز خود را دریافت کنید.

فروشگاه اینترنتی تاسیسات تجهیز علاوه بر درج اطلاعات کامل و تصاویر و مشخصات فنی کامل محصول و نازل ترین قیمت ها امکان مقایسه فنی و قیمت جهت خرید مطمئن با مدیریت زمان و هزینه را فراهم ساخته است.

این فروشگاه جهت ارتقاع سطح کیفی و علمی دانش تاسیسات سعی در انتشار مقالات و مطالب مفید روز در حوزه های مختلف تاسیساتی  با استفاده از منابع معتبر را دارد و از تمامی اساتید و علاقه مندان به این حوزه جهت بهبود کیفیت و یا اصلاح مطالب درج شده جهت گسترش و انتشار دانش فنی تاسیسات دعوت به عمل می آید.

فروشگاه اینترنتی تاسیسات تجهیز این امکان را برای همکاران و تولید کنندگان و نمایندگی های این حوزه جهت ارائه محصولات خود در سایت همراه با مشخصات فنی ، تصاویر واضح و دریافت پنل فروش فراهم آورده است.

ارتباط با تاسیسات تجهیز
             ۰۲۱-۵۵۹۲۳۲۵۰
             ۰۹۳۵-۲۴۲۴۰۳۶